fbpx

Moja przygoda z terapią grupową u Leona i Ewy

Moja przygoda z terapią grupową u Leona i Ewy w Domu Terapii i Rozwoju “Rodzina Od Nowa” przyniosła mi wiele głębokich refleksji i prawdziwych zmian w życiu. Początkowo nie byłem pewien, czy terapia grupowa to dla mnie, ale profesjonalizm, empatia i podejście prowadzących szybko przekonały mnie do tego formatu. W każdym spotkaniu czułem się słuchany, rozumiany i wspierany, nie tylko przez terapeutów, ale także przez pozostałych uczestników.

Leon i Ewa mają niezwykłą zdolność do tworzenia atmosfery zaufania i bezpieczeństwa, dzięki której można się otworzyć na innych i podzielić własnymi doświadczeniami. Odkryłem moc terapii grupowej, która polega na tym, że każdy z nas ma coś ważnego do przekazania, a jednocześnie może się wiele nauczyć, obserwując innych.

Dom Terapii i Rozwoju “Rodzina Od Nowa” to miejsce, gdzie ludzie różnych historii i doświadczeń spotykają się, aby wspólnie pracować nad sobą, wzajemnie się wspierając. To prawdziwa oaza wzrostu i samorozwoju. Jestem wdzięczny za tę podróż i gorąco polecam wszystkim, którzy chcą poczuć moc wsparcia grupy i profesjonalistów o wielkim sercu.

Dodaj komentarz