fbpx

Terapia prowadzona przez Martę i

Terapia prowadzona przez Martę i Oksanę pozwoliła mi zrozumieć powody mojego zachowania, co pozwoliło mi na jego skuteczną modyfikację. Bez terapii miałbym mniejszą szansę na zdobycie odpowiedniej wiedzy praz przećwiczenie umiejętności adaptacyjnych. Dodatkowym plusem pracy w grupie było skuteczne oswojenie się z reakcjami osób postronnych na historię moich trudności, dzięki czemu są one dla mnie bardziej znormalizowane teraz.
Proces grupowy był prawidłowo zaplanowany, poprzez stabilizację i zwiększenie zaufania do grupy – etap pierwszy, poprzez konfrontację – etap drugi aż po integrację w ostatnim. Ostatnie spotkanie dla niektórych osób wydawało się być właśnie tym najbardziej wyczerpującym emocjonalnie, pomimo samych pozytywnych komentarzy zwrotnych, które wypełniły tę sesję 🙂 – tak trudno było pogodzić się z tym, że to już koniec.
Marta jest prowadzącą pełną pasji, angażującą się w pełni we wspieranie wszystkich członków grupy, a Oksana wnosiła z boku bardzo trafne obserwacje, które trudno było zauważyć będąc w środku procesu. Zdecydowanie polecam obie prowadzące.
Grupę opuszczam w poczuciu przynależności i wspólnoty doświadczeń i mam nadzieję, że nie stracimy ze sobą kontaktu. A sam kontynuuję pracę na terapii indywidualnej.

Dodaj komentarz