Psycholog psychoterapeuta mokotow

Aleksandra Dzika

Résumé

Psycholożka, terapeutka, trenerka kompetencji społecznych, psychodietetyczka.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Klinicznej i Zdrowia Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, jest w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jest członkinią.

Swój warsztat pracy poszerzyła odbywając szkolenia zakończone certyfikacją terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), trenera kompetencji społecznych (TUS i TZA) oraz psychodietetyka.

Pracuje indywidualnie i grupowo, z osobami doświadczającym zaburzeń lękowych i depresyjnych oraz będących w różnych kryzysach osobistych związanych z niską samooceną, wypaleniem zawodowym, a także tymi, które są związane z rozwojem osobistym i szukaniem celu i sensu w życiu. Jako psychodietetyk pracuje również z osobami mającymi problem z kompulsywnym objadaniem się, mających problem z regulacją i wyrażaniem emocji. W swojej pracy skupia się na zasobach i potrzebach, poszukując z Klientem optymalnych dla niego rozwiązań.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i wykładów dla firm w ramach programu zdrowia psychicznego, w obszarze: efektywnej komunikacji, asertywności, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz kreatywności. W swojej pracy skupia się na zasobach i potrzebach, poszukując z Klientem optymalnych dla niego rozwiązań.

Jej misją jest popularyzowanie wiedzy z zakresu psychologii oraz wspieranie ludzi w poprawie stanu zdrowia psychicznego, a co za tym idzie zwiększeniu zadowolenia z życia.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach