Leon Sztandke

Małgorzata Zacharias

Résumé

Pedagog, nauczycielka Montessori, certyfikowana trenerka “Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, autorka programu “Wyspy Wartości”.

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz warsztatów i szkoleń dorosłych. Realizuje cykl warsztatów „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” – podczas których pomagam rodzicom i wychowawcom w odnalezieniu „klucza” do wzajemnego zrozumienia. Tworzę i realizuję autorski program „Wyspy Wartości” – gdzie poprzez zabawy uczę dzieci, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i odnaleźć swoje miejsce w grupie rówieśniczej.

Od dziesięciu lat współpracuję z Fundacją Festiwal Biegów, powstałą przy Forum Ekonomicznym. Organizuję tam eventy dla rozbieganych dzieci i rodziców oraz koordynuję zawody biegowe dla najmłodszych.

Na co dzień spełniam się w macierzyństwie, które w mojej ocenie jest rolą pełną wyzwań, ale i dającą ogrom radości, satysfakcji i szczęścia. Jestem mamą wspaniałej czwórki dzieci: 14 – letniej Gabrysi, 12 – letniego Krzysia, 7 – letniej Zosi oraz 3 rocznego Franka, która każdego dnia dostarcza mi nowych inspiracji do zgłębiania wiedzy dotyczącej wychowania i komunikacji. Moje dzieci, jak nikt inny, pozwalają mi znaleźć dystans do otaczającej rzeczywistości.

Wykształcenie

Jestem absolwentką wydziału Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskim.

Jestem pedagogiem, nauczycielem Montessori, certyfikowanym trenerem “Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”,  autorką programu “Wyspy Wartości” .
Ukończyłam Studium Komunikacji Opartej na Empatii w duchu filozofii komunikacji Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach