fbpx

Konsultacje

Konsultacja w naszej poradni stwarza ci szansę przekonania się, że nie jesteś sam ze swoim problemem. Odzyskanie wiary i nadziei daje podstawę do przetrwania trudnych chwil i wyjścia z kłopotów/choroby. Wsparcie terapeutyczne często okazuje się zbawienne, szczególnie w sytuacji, gdy życie przytłacza cię swoją codziennością a jakiekolwiek dotychczasowe próby zmiany twojej sytuacji okazały się beznadziejne.

W Centrum terapii Rodzina Od Nowa korzystamy ze sprawdzonych technik terapeutycznych, dysponujemy najnowszymi narzędziami badawczymi, analizujemy wszystkie czynniki związane ze zgłaszanymi przez ciebie trudnościami.

W trakcie konsultacji w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, oprócz zdiagnozowania problemów, wspólnie określimy sposoby ich rozwiązania oraz propozycje dalszego toku postępowania i wyjścia z impasu. Im szybciej podejmiesz się terapii, tym większe masz szanse na pokonanie kryzysu i tym mniej dokuczliwe będą jego konsekwencje. Niech to spotkanie będzie początkiem drogi ku wolności od cierpienia.

Jeśli chcesz poznać źródło twoich trudności oraz pragniesz trwałej zmiany w twoim życiu ,nie zwlekaj i już teraz zgłoś się do nas!

Leon Sztandke