fbpx

O nas

Poznaj naszą ofertę Domu terapii i rozwoju Rodzina Od Nowa

Z pasją i zaangażowaniem oferujemy Ci pomoc w przełamaniu trudów dnia codziennego, pokonywaniu demonów przeszłości, odzyskaniu formy i radości życia.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół to kadra merytorycznie przygotowanych psychologów i terapeutów stale poszerzających swoje zawodowe kwalifikacje.

Wieloletnie doświadczenie

Od lat towarzyszymy zgłaszającym się do nas osobom, oferując wsparcie w zakresie pracy nad poprawą jakości ich życia i zdrowia psychicznego.

Szeroka oferta

Terapia grupowa to nasz główny profil działalności. Pozostałe to terapia indywidualna, terapia par, terapia uzależnień, TUS osób dorosłych, cykliczne warsztaty w zakresie rozwoju osobistego.

Nasza kadra

Leon Sztandke

Terapeuta uzależnień, terapeuta par

Katarzyna Woźniak

Psychoterapeutka Gestalt

Ewa Gałązka

Psycholog, psychoterapeutka

Olga Wróblewska

Psycholog, certyfikowana trenerka kompetencji społecznych TUS.

Oksana Leskiv

Terapeutka uzależnień

Agata Jóźwiak

Certyfikowana trener umiejętności psychospołecznych

Sprawdź aktualnie realizowane programy terapeutyczne

Opinie naszych klientów

Tu znajdziesz opinie osób, które skorzystały z usług naszego Centrum Rodzina Od Nowa

Podjęłam wiele dobrych decyzji w życiu, ale udział w terapii z Leonem było najlepszą jaką mogłam podjąć w całym życiu. Nauczyłam się kochać siebie i o siebie dbać, stawiać granice i być sobą. Zawdzięczam tej terapii zupełnie nową i dużo lepszą jakość życia. Każdemu polecam ❤️

Gabrysia

Od pierwszych zajęć ma się wrażenie (realne) że jest się otoczonym opieką, jest się wysłuchiwanym uważnie. Czujesz się dobrze i swobodnie. Forma zajęć pozwala na bardzo głębokie spojrzenie w głąb siebie i kawałek po kawałku pozwala na zrozumienie własnych problemów i jak sobie z nimi radzić a większość od razu zlikwidować. Mocno oczyszczająca podróż po której udręczona dusza zaznaje spokoju i ma siłę, chęć i moc do dalszego życia w zgodzie ze sobą.

Rafał

Dzięki tej terapii pozbyłam się lęków, które towarzyszyły mi przez większość życia, ciągłego obwiniania się o wszystko, poczucia niskiej wartości swojej osoby. Zauważyłam też, że jestem bardziej otwarta w kontaktach z innymi osobami i też stałam się bardziej asertywna.
Wszystko to z czego jestem zadowolona po odbyciu terapii, zawdzięczam prowadzącym, ich wrażliwości i empatii.

Danuta