TERAPIA GRUPOWA II poziom – start 18 kwietnia, 19:15

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TERAPIA GRUPOWA II poziom – start 18 kwietnia, 19:15

Grupa terapeutyczna II poziom — pogłębiony proces terapii grupowej osób dorosłych.

Program realizowany jest w trakcie 12 spotkań.
Każda sesja trwa 120 minut, odbywa się 1 raz w tygodniu, we czwartki, w godz. 19:15-21:15.

Koszt jednego spotkania to 150 zł.

Zarezerwuj termin konsultacji

Osoby, które nie korzystały z usług w naszym ośrodku, przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na obowiązkową konsultację.
Wspólnie określimy potrzeby, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
Konsultacje odbywają się on-line (platforma ZOOM) lub stacjonarnie, w siedzibie Domu terapii i rozwoju Rodzina od Nowa. Koszt konsultacji – 100 zł.

Ta forma terapii jest dedykowana osobom, które:

✔️ chcą nauczyć się budować zdrowe relacje i odważniej wchodzić w kontakt z drugim człowiekiem,
✔️ poszukują sposobów na wzmocnienie pewności siebie i poczucia własnej wartości,
✔️ pragną świadomiej tworzyć relacje i realnie oceniać, które z kontaktów są dla nich zdrowe (pozwalają im zachować poczucie wewnętrznej równowagi),
✔️ chcą większej świadomości własnych emocji i emocji drugiej osoby  (czym są, co im mówią, jakie potrzeby się za nimi kryją, jak je okazywać bądź jak nimi zarządzać),
✔️  mają w sobie potrzebę zmiany własnych przekonań dotyczących siebie,  innych, lub własnego wpływu (w tym braku wpływu) na życie,
✔️ potrzebują wyjść z toksycznych relacji, ale nie wiedzą jak, lub chcą sprawniej / szybciej rozpoznawać własne strategie budowania relacji i więzi oraz tego, dlaczego i jak przyciągają pewien rodzaj ludzi,
✔️ chcą efektywnie i w sposób otwarty komunikować się sami z sobą i z drugim człowiekiem.

Czego doświadczysz w trakcie sesji?

Grupa terapeutyczna II poziom to program pogłębionej terapii grupowej osób dorosłych realizowany w trakcie trzymiesięcznego procesu. Sesje 2h, raz w tygodniu.
Ilość osób w grupie do 12, grupa półotwarta.

W trakcie sesji doświadczysz:

* pracy indywidualnej, grupowej i ćwiczeniowej,

* własnych emocji i emocji grupy w odniesieniu do interakcji samego z sobą, z drugim człowiekiem i grupą,

* pracy na procesie i dynamice grupy,

* elementów treningu interpersonalnego oraz pracy w oparciu o systemowe i eklektyczno — integrujące modele pracy terapeutycznej,

* pracy terapeutycznej, grupowej prowadzonej przez parę terapeutów ONA — terapeuta, mediator, coach, improwizatorka, ON — terapeuta uzależnień, terapeuta par, mediator rodzinny.

W Domu terapii i rozwoju Rodzina od Nowa zrealizowaliśmy dotychczas kilkadziesiąt procesów terapii grupowej osób pochodzących z dysfunkcyjnych rodzin — dziś to setki przedstawicieli naszej RODZINY! Pozostały z nami wspomnienia historii, z którymi do nas przyszli, ich mierzenia się z codziennością i podejmowania decyzji o życiowych zmianach, w których im towarzyszyliśmy i wspieraliśmy. I duma z tego, jak przeszli proces docierania do swoich zasobów i odwagi do świadomego z nich korzystania.

Pamiętamy też o często stawianym pytaniu o kontynuację terapii, w formule procesu grupowego dla “średniozaawansowanych” jak to określił jeden z naszych adeptów.
Dziś ogłaszamy: mamy TO! Drugi stopień terapii grupowej, dedykowany tym, którzy ukończyli u nas proces podstawowy. Zapraszamy także do dołączenia do naszej RODZINY osoby z innych ośrodków terapeutycznych.

Grupa będzie prowadzona przez:

Joanna Czarnecka

Terapeuta, mediator, coach, improwizatorka.
Więcej informacji znajdziesz, klikając w ten link.

Leon Sztandke

Psycholog, seksuolog, terapeuta par, terapeuta uzależnień, mediator rodzinny.
Więcej informacji znajdziesz, klikając w ten link.

Zgłoszenia do grupy/konsultacje

Osoby, które nie ukończyły terapii w naszym ośrodku przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na obowiązkową konsultację.
Wspólnie określimy potrzeby, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
Konsultacje odbywają się on-line (platforma ZOOM) lub stacjonarnie, w siedzibie Domu terapii i rozwoju Rodzina od Nowa. Koszt konsultacji – 100 zł.