fbpx

Krąg kobiecej empatii – 17 maja, godz. 9:30

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg kobiecej empatii – 17 maja, godz. 9:30

17-05-2022 godz. 09:30 11:30

Kręgi Kobiet to nieformalne spotkania, organizowane przez kobiety na całym świecie. Dobroczynna moc spotykania się w kręgu kobiet potwierdzona jest ponad wszelką wątpliwość. Znajdziesz tu bezpieczną przestrzeń na podzielenie się trudnościami, jakie spotykasz na swojej drodze, ale i na wyrażenie wdzięczności za te większe i mniejsze sukcesy. To też okazja, aby usłyszeć o tym, przez co przechodzą inne kobiety i jak sobie z tym radzą. Okazja do czerpania wiedzy z doświadczeń innych.

“Krąg Kobiecej Empatii” to miejsce, gdzie chcemy budzić w kobietach świadomość ich wewnętrznej mocy, seksualności i kobiecości.

Dlaczego Krąg Kobiecej Empatii? Empatia to jeden z najważniejszych składników relacji, z samą sobą oraz innymi. Jak powiedział Wojciech Eichelberger: “Nic bardziej nie jest ludziom potrzebne w dzisiejszych czasach niż empatia, dla siebie nawzajem, dla planety i jej odwiecznych mieszkańców.”

Jak wyglądają spotkania? Spotkania moją luźny charakter, ich przebieg wynika w dużej części z potrzeb uczestniczek. Przede wszystkim rozmawiamy o tym, co jest w nas żywe, skłaniając się ku refleksji, co jest tak naprawdę ważne w danym momencie życia. A też będą kręgi tematyczne dotyczące: relacji z najbliższymi, złości, odwagi, granic, seksualności i wdzięczność. Podczas spotkań obowiązują zasady: nie oceniania, słuchania się nawzajem, niedawania rad, dobrowolności oraz poufności.

Zapraszamy na cykliczne spotkania “Krąg Kobiecej Empatii”.
Ilość miejsc 12, czas trwania każdego spotkania 2 h, spotykamy się we wtorki, w godzinach 9.30 – 11.30.
Koszt wejściówki: 50 zł.

Masz pytania? Napisz do nas!

Szczegóły

Data:
17-05-2022
Godzina:
09:30 – 11:30
Koszt:
50zł

Poradnia Terapeutyczna Rodzina Od Nowa

Różana 63a
Warszawa, Mazowieckie 02-569 Poland
536036725
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia