fbpx

Ewa Jasińska

Psychoterapeutka w nurcie Gestalt (w trakcie szkolenia).

Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt akredytowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt i Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Pracuję głównie z klientami indywidualnymi, a moją pracę poddaję regularnej superwizji. Dodatkowo kształcę się, systematycznie uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i treningach psychoterapeutycznych.

Ukończyłam Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim, od lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi jako nauczycielka. Ten zawód pokazał mi, jak bardzo ważna w rozwoju jest współtworzona relacja, jak ułatwia ona przyjmowanie wiedzy, koi gorsze przeszłe doświadczenia i motywuje do zmian i postępów. Ugruntowana praktyka dała mi również umiejętność dostosowywania stylu pracy do indywidualnych potrzeb klientów.

Jako psychoterapeutka wierzę w leczącą moc relacji, moich klientów obdarzam pełną uwagą i empatią. To właśnie uważna i wrażliwa obecność w połączeniu z wiedzą terapeutyczną są według mnie bazą i podstawą dającą możliwość zmiany oraz rozwoju, w których wspieram. Ważne jest dla mnie, aby osobom, z którymi pracuję, dawać poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

rodzina od nowa