fbpx

Marta Marczewska

Psycholożka, psychoterapeutka w nurcie poznawczo-behawioralnym (w trakcie szkolenia), certyfikowany coach i trener Agile Profile®.

Pracuję indywidualnie i grupowo z młodzieżą powyżej 18 lat i osobami dorosłymi z syndromem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), DDD (Dorosłe dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych). Pomagam osobom doświadczającym zaburzeń lękowych i depresyjnych oraz będących w różnych kryzysach osobistych związanych z niską samooceną, wypaleniem zawodowym, stratą pracy lub jej zmianą, w trakcie rozwodu, rozstania, a także tymi, związanymi z rozwojem osobistym, szukaniem celu i sensu w życiu, z osobami z domów alkoholowych i dysfunkcyjnych, mającymi problem z regulacją i wyrażaniem emocji i kompulsywnym podjadaniem, oraz z klientami, chcącymi uporać się ze swoją przeszłością, żeby być obecnym w teraźniejszości. Również osoby nieheteronormatywne w pracy ze mną mogą czuć się bezpieczne i akceptowane.

Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując z osobami w kryzysie psychicznym, depresji i kryzysach suicydalnych w telefonicznym Centrum Wsparcia Dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego przy Fundacji ITAKA. Prowadzę również terapie grupowe dla osób pochodzących z dysfunkcyjnych domów (DDA/DDD), gdzie klienci żegnają się z przeszłością i odbudowują poczucie własnej wartości, pewność siebie i sens swojego życia.

Ukończyłam psychologię ze specjalnością kliniczną i zdrowia na SWPS w Warszawie. Od dwóch lat jest uczestnikiem czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie, ciągle zdobywam nowe kwalifikacje i kończę kolejne szkolenia. W swojej pracy łączę terapię poznawczo-behawioralną z elementami dialogu motywującego i mindfulness.

Ponad 13 lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, gdzie wspieram osoby indywidualne i zespoły w efektywnym komunikowaniu się i lepszym rozumieniu pojawiających się zmian, pracując na różnych stanowiskach w tym jako trener i doradca ds. zarządzania zmianą w kraju i zagranicą.

Prywatnie jestem mamą 9- latka i pasjonatką życia w każdej postaci. Uwielbiam jazdę rowerem i podróże w nieznane.

Leon Sztandke