fbpx

Aleksandra Dzika

Psycholożka, terapeutka, trenerka kompetencji społecznych TUS, psychodietetyczka.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Klinicznej i Zdrowia Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, jestem w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkinią.

Swój warsztat pracy poszerzyłam, odbywając szkolenia zakończone certyfikacją terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), trenera kompetencji społecznych (TUS i TZA) oraz psychodietetyka.

Pracuję indywidualnie i grupowo, z osobami doświadczającym zaburzeń lękowych i depresyjnych oraz będących w różnych kryzysach osobistych związanych z niską samooceną, wypaleniem zawodowym, a także tymi, które są związane z rozwojem osobistym i szukaniem celu i sensu w życiu. Jako psychodietetyk pracuję również z osobami mającymi problem z kompulsywnym objadaniem się, mających problem z regulacją i wyrażaniem emocji. W swojej pracy skupiam się na zasobach i potrzebach, poszukując z Klientem optymalnych dla niego rozwiązań.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i wykładów dla firm w ramach programu zdrowia psychicznego, w obszarze: efektywnej komunikacji, asertywności, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz kreatywności. W swojej pracy skupiam się na zasobach i potrzebach, poszukując z Klientem optymalnych dla niego rozwiązań.

Moją misją jest popularyzowanie wiedzy z zakresu psychologii oraz wspieranie ludzi w poprawie stanu zdrowia psychicznego, a co za tym idzie zwiększeniu ich zadowolenia z życia.

Leon Sztandke