fbpx

Paulina Siwiec

Psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z korzeniami w podejściu psychoanalitycznym.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie psychoanalitycznym, studia podyplomowe na kierunku “uważność i współczucie” (Uniwersytet SWPS) oraz całościowy kurs z terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT). 

Obecnie uczestniczę w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym w podejściu poznawczo-behawioralnym. 

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Association for Contextual Behavioral Science (ACBS) oraz ACBS Polska.

W pracy korzystam z podejścia poznawczo-behawioralnego (klasyczne CBT, a także nurty trzeciej fali CBT: terapia akceptacji i zaangażowania, terapia dialektyczno-behawioralna, terapia schematu). Fascynuje mnie zastosowanie neuronauki w psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziałach psychiatrycznych i w fundacjach. Pracowałam w poradniach zdrowia psychicznego oraz w gabinecie prywatnym. 

Obecnie prowadzę warsztaty psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, stacjonarnie i online. 

Praca to moja pasja. Podręczniki do psychoterapii czytam w ramach hobby i chętnie spędzam weekendy na szkoleniach. Stale poszerzam swoją wiedzę i wachlarz metod pracy, żeby móc elastycznie dostosowywać się do potrzeb osób, z którymi pracuję.

Paulina Siwiec